Hakkında

DİLEYİN SÜRPRİZ PERİSİNDEN NE DİLERSENİZ!
Sürpriz yapmayı başlı başına profesyonel bir iş olarak ele alan tek organizasyon firması olma hedefiyle yola çıkan Sürpriz Perisi Organizasyon ve Danışmanlık Şirketi olarak, özellikle sevdiklerini çeşitli sürprizlerle şaşırtmak ve mutlu etmek isteyen fakat günlük koşuşturma ve iş yoğunluğu içerisinde plan yapmaya ve uygulamaya zaman bulamayan kişilere özgün ve yaratıcı yaklaşımlar sunuyoruz.
“Siz sadece hayal edin, biz hayallerinizi baştan yaratalım. Ya da biz sizin için hayal edelim, siz sadece o özel anların tadını çıkartın” sloganıyla yola çıktık. Ve sizin sıradan bir gününüzü alıyor, onu ileride torunlarınıza bile gururla ve mutlulukla anlatabileceğiniz tarifi imkânsız bir güne çeviriyoruz. Kişilerin içlerindeki çocuğu ortaya çıkartarak, romantik taraflarını vurgulayarak ya da en çılgın yanlarını cesaretle ortaya koymalarını sağlayarak bir peri misali sihirli dokunuşlarla düşleri gerçeğe dönüştürüyor ve onları unutulmaz kılmayı hedefliyoruz. İster sevgilinize özel hazırlanmış tiyatro oyunuyla aşkınızı ilan etmek isteyin, ister evlilik teklifiniz için koca bir alışveriş merkezini emrinize amade hale getirmeyi hayal edin, ister bir sinema salonunun doğum günü partisi mekanına dönüşmesini arzu edin, biz bütün bu planlarınızı sizin yerinize hayata geçirmek üzere çalışıyoruz.
Sürpriz Perisi Organizasyon ve Danışmanlık Şirketi’nin temel ilkelerinden birisi de her hizmetin “A’dan Z’ye kişiye özel” olmasıdır. Biz, her organizasyonu ve organizasyon içindeki her sürprizi tamamen kişiye özel hazırlıyor ve bunları “Gizlilik esastır” ilkesiyle planlayarak hayata geçiriyoruz. Diğer bir deyişle hazırlık süreci biz ile siz arasında bir sır olarak kalıyor. Sürpriz yapan kişinin en düşünceli, en romantik, en muhteşem kişisi olması, reklam ve tanıtımdan çok daha önemlidir diyerek, tüm organizasyon sürecinde, Sürpriz Perisi adına yakışır bir şekilde görünmez hale geliyoruz.
Sizlerin “Mutlu ederek mutlu olmanın” ayrıcalığını tam olarak yaşamanız için hayallerinize sınırlar koymayarak en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
Çalışma şeklimiz olarak, bizden hizmet almak isteyen müşterilerimizin yapılacak sürprizle ilgili planlarını öğreniyor, onları yönlendiriyor ve çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Bu noktada sürpriz yapılacak kişi/kişileri sürpriz yapan aracılığıyla olabildiğince tanımaya çalışıyor ve elde ettiğimiz veriler doğrultusunda bir profil oluşturuyor ve bu profile göre bir planlama yaparak organizasyonu bir senaryoya dönüştürüyor ve teklif şeklinde müşterilerimize sunuyoruz.
Sizlere, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü gibi herkesi ilgilendirebilecek özel günlerin yanısıra tamamen kişiye özel olan düğün, doğum günü, evlilik teklifi, doğum, mezuniyet, terfi gibi kutlamalar için de birçok sürpriz seçeneği sunuyoruz. Ayrıca yine bir ilki yaparak, hastanede uzun süre yatmak zorunda kalan hastaların aslında herkesten daha çok mutlu edilmeye ihtiyacı var diyerek onlara yönelikte sürpriz etkinlikler düzenliyoruz. Bunlara ek olarak ve farklılığımızı ortaya koyarak sürprizlerimizi sadece birbirlerini tanıyan insanlara değil, hiç tanımadığımız ama unutulmadıklarını bilmeye ihtiyacı olana kimsesiz çocuklara, yaşlılar yurdunda kalanlara da hayırsever kişiler ve vakıflar aracılığıyla da sürpriz organizasyonlar yapıyoruz.
Ve sadece evlilik tekliflerine özel web sayfamızla size tekrardan merhaba diyoruz. Organizasyon firmalarının soğuk yüzünün, bizim firmamızda barınmadığını görünce çok rahatlayacak ve doğru adreste olmanın rahatlığıyla her türlü sorunuza mail yada telefonla samimi bir cevap alacağınıza emin olabileceksiniz.
Göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden çok teşekkür eder, bu en önemli gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz..
Saygılarımla
Şirin Yücel

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS