Buradasınız: Anasayfa > Evlilik Teklifi > YENİ TREND : SÜRPRİZLER YAPIP, MUHTEŞEM EVLİLİK TEKLİFLERİNE İMZA ATMAK…

YENİ TREND : SÜRPRİZLER YAPIP, MUHTEŞEM EVLİLİK TEKLİFLERİNE İMZA ATMAK…

Artık tek taş olmadan ve evlilik teklifi yapılmadan bayanlar EVET demiyor. Günümüz kadınları için hayatlarında 2 önemli gün var. Birincisi düğün ve diğeri de, en az onun kadar önemli olan evlilik teklifi anı. Ve Beyefendilerde artık bunun çok farkında, sevdikleri insanı bu andan mağdur bırakmamak için, değişik ve farklı alternatif arayışındalar. Ama aynı zamanda çok yoğun da çalışıyorlar, bir yandan ondan romantik ve şaşırtıcı bir teklif bekleyen sevdikleri diğer yandan yoğun iş temposu. Ve işte bu noktada devreye Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek evlilik teklifi danışmanlığı ve sürpriz organizatörlüğü yapan SÜRPRİZ PERİSİ ekibi devreye giriyor.

Sürpriz Perisi Ekibi olarak, tekliflerini sürprizlerle renklendirmek isteyen, farklı ve sıra dışı alternatifler arayan kişilere tek taşın seçiminden, özel tasarım yüzüklere, mekân alternatiflerinden, teklif anında ne söylemeleri, ne yapmaları gerektiğine, verilecek çiçekten, Beyefendilerin o gün giyecekleri kıyafetlere, daha önce hiç yapılmamış teklif önerilerine kadar her bir detayla ilgilenip, A’dan Z’ye yoğun iş temposunda çalışan Beyefendilerin o anı muhteşem kılmalarını sağlayacak ve heyecanlarını onlarla birlikte paylaşıp, üzerlerindeki baskıyı hafifletecek çözüm önerilerinde bulunuyoruz.
Yeni neslin tercih ettiği muhteşem evlilik teklifi anları…
Örneğin artık o önemli günde bayanı evinden limuzinle aldırmak demode oldu. Yeni trend , son derece romantik, bayanın kendini çok özel hissedeceği ayrıntılarla dekore edilmiş olan VİP motor yatlarla, yemeğinizi yerken, İstanbul boğazında muhteşem bir gezinti ve devamında Boğaziçi köprüsünün altına , bütün İstanbul’un şahit olabileceği şekilde “ BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazdırmak, devamında volkan show ve şampanya ikramı, bu senenin en çok tercih edilen paketi.
Diğer sıra dışı paketimiz ise Türkiye’de hatta Avrupa’da sadece bizim tarafımızdan organize edilen Tiyatro sahnesinden teklif. Artık sinema salonunu kapatarak yapılan teklifler son derece demode oldu. Yeni akım bizzat çiftin aşk hikâyesinin senaryolaştırılıp, bir tiyatro oyunu haline getirilmesi ve devamında bilindik büyük tiyatro sahnelerinden birini kapatıp, afişinden, biletlerine, seyircisinden gişe görevlisine kadar her bir detayla profesyonel bir tiyatro oyunu hazırlanıp, kendi aşk hikâyelerini izlerken birden son sahnesinde, bayanın hiç beklemediği bir anda, beyefendinin sahneye çıkıp teklif etmesi en sıra dışı teklif önerimiz.
Diğer bir tercih edilen paketimiz ise, otel ve restoranların özel VİP yemek odalarının yüzlerce mumla ve yüzlerce gül yaprağı ile son derece romantik bir şekilde dekore edilip, sadece ikisinin oldukları, özel bir garsonun gece boyunca hizmet ettiği, kemancının romantik tınılarıyla aşk sarhoşu oldukları bir gece yaşatmak…
Diğer sürprizler içeren, kişiye özel şekillenebilen organizasyonlarımız ise; AVM’lerin sürpriz bir organizasyon için, emrinize amade olması veya helikopterle sevdiğinizin başından güller döktürmek yada sokak ortasında açılan dev pankartlar, zeplinlerle gökdelenlerin tepesinde çalışan sevdiklerine aşklarını ilan etmek veya gökyüzünde, yerden metrelerce yüksekte özel sofralar kurdurmak veya bir kumsalda ateş yazılar eşliğinde romantik yemekler veya yunuslarla yüzerken ve ya define haritalarıyla macera dolu bir gün yaşatmak artık çok kolay ve çok moda..
Ve artık aşk imkânsızlık ve şehir dinlemiyor, beyefendiler en unutulmaz teklifleri yapmak için, Şanlıurfa’dan, Giresun’dan, Kayseri, Eskişehir, İzmir ve Ankara’dan İstanbul’a günü birlik gelip, bayanların arkadaşlarına nispetle anlatabileceği, kendilerinin ise günün en romantik en yaratıcı kişisi oldukları anları yaşıyorlar. Artık beyefendiler karizmalarını rahatlıkla çizip, sevdikleri insanın önünde diz çöküp, bayanın kendisini bir prenses gibi hissedeceği en özel, en farklı , en romantik anlar yaratabiliyorlar. Yüzlerce insanın önünde aşklarını haykırmaktan çekinmiyorlar. Çünkü onların bu önemli anlarında heyecanlarını azaltan, onlara güç ve cesaret veren bir danışmanları var. Şirin yücel koordinatörlüğündeki SÜRPRİZ PERİSİ EKİBİ.
Ve bütün bu organizasyonlar, sürpriz yapılacak kişiye tam bir sürpriz olması için büyük bir gizlilik içinde yürütülüyor. Sürpriz Perisi Ekibi, tüm detaylarla beyefendiler yerine ilgilenip, görünmez bir peri gibi, gece boyu arka planda tüm süreci takip ediyor.
Herhangi bir müdahale edilmesi gereken noktada anında pratik çözümler üretebilen, bizzat kendi misafirlerini ağırlar gibi, her şeyin eksiksiz ve mükemmel olması için azami emek harcayan, bir devlet başkanı ya da kraliyet mensubu birisini ağırlar gibi, siz değerli müşterilerimize de hangi hizmeti bizden almış olursanız olun, aynı özen ve hassasiyeti gösteren bir ekibin varlığı, sizleri organizasyonun arka planını ve detayları düşünmek zorunluluğundan kurtarıyor.
Ama sürpriz yapılan kişi, arka planda ki bu büyük organizasyondan habersiz masal gibi bir gece yaşıyor. Artık yeni trend beyefendilerin tek başına bir şeyler yapmaya çalışması ya da basit, sıradan bir şeklide bir restorana gidip, cebinden yüzüğü çıkartıp vermesi yerine, Sürpriz Perisi organizasyon firmasının güvenilir ve yaratıcı ekibine kendilerini bırakıp, her bir detayla onların ilgilenmelerini tercih etmeleridir.
Sizi de hayallerinizin gerçeğe dönüşme konusunda, işinde en iyisi olan, hata affetmeyen, azına razı olmayan, her şeyin en iyisini ve daha fazlasını sizin için isteyen ve sadece size verilen hizmetle ilgili %100 memnun kalacağınızın garantisini veren bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Sadece bir mail , info@evlilikteklifleri.com , bir telefon 0212 506 8285 uzaklığınızdayız…

Şirin Yücel

Sürpriz Perisi Organizasyon

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter
 • RSS

3 adet yorum yapıldı.

 1. mayovaLowrall diyor ki:

  ilginc bilgiler icin tesekkurler

 2. watch shows online diyor ki:

  I wanted to thanks for this nice learn!! I positively enjoying every little little bit of it I’ve you bookmarked to check out new stuff you publish

 3. Ahmet Bilir diyor ki:

  Yazı için teşekkürler

Yorum ekle