Buradasınız: Anasayfa > Evlilik Teklifi > YAT TURU VE LAZER GÖSTERİSİ ile evlilik teklifi yapmanızın 4 nedeni

YAT TURU VE LAZER GÖSTERİSİ ile evlilik teklifi yapmanızın 4 nedeni

 

EN TREND EVLİLİK TEKLİFİ- BOĞAZDA YAT TURU VE LAZER GÖSTERİSİ

6 yıl önce evlilik teklifi denilince akla, en iyisi, bir akşam yemeği, masada bir kaç adet gül yaprağı ve pasta veya şampanyadan çıkan tek taş gelirdi. oda herkese nasip olmazdı. Çünkü kızlarımız bu kadar talepkar değildi:) Pek çok genç kız, o sihirli cümleleri duymadan evlenirdi. Kendilerini birden düğün hazırlıkları içinde bulur ve evlenirlerdi. Ama şimdi ki kızlar çok şanslı…

Neden şimdiki kızlar çok şanslı derseniz eğer; artık taleplerinin karşılığını bulabiliyorlar.:) Filmlerde izledikleri en romantik , hatta daha da romantik ve etkileyici olanları yapılabiliyor.

Önceleri erkekler için karizmayı çizdirebilecek bir şey ve gereksiz olarak görülen evlilik teklifleri, şimdilerde olmazsa olmazlardan. Kız arkadaşlarıyla ciddi düşünen her erkek, tek taştan önce, en farklı, en sıradışı, en güzel, en etkileyici, en özel evlilik teklifi fikri arayışındalar. O herşeyden daha önemli, en önemli ilk adım. Bir sınav gibi. Herşey başarılı olup, ” EVET”i almalarına bağlı. Ama bu evet öyle kuru kuru değil, mutluluk gözyaşları ile gelmeli. Tam bir SÜRPRİZ olmalı. Ve öyle bir evlilik teklifi yapmalılar ki, bir ömür boyu kız arkadaşının dilinden kurtaracak cinsten olmalı. Masal gibi, ballandıra ballandıra anlatılabilecek bir hikayesi olmalı. Arkadaşlara anlatılırken, herkesin ağzını açık bırakmalı, imrendirmeli, kıskandırmalı…. Yıllar geçse bile, o en mutlu an, asla unutulmamalı, heyecanı ilk gün ki tazeliğini korumalı, olurda kavga ederlerse, DVD ye koyup, tekrar o anlar izlendiğinde, barışma isteği uyandırmalı, birbirlerini ne çok sevdiklerini ömür boyu hatırlatmalı….

İşte size böyle bir etkisi olan ve son yıllarda en çok tercih edilen bir sürpriz evlilik teklifini anlatacağım.

Kısaca yat-lazer veya ” İstanbul aşkınıza şahit olsun” veya “iki kıta arasında aşk” olarak tanımlanan organizasyonun ilk çıkış fikri ben deniz ŞİRİN YÜCEL’e ait.

Bundan 6 sene önce, ilk SÜRPRİZ PERİSİ ORG. firmasını kurduğumda, ( bu arada Türkiye’de dünya da bir ilk ti, profesyonel olarak sürpriz- sürpriz evlilik teklifleri yapan firma olarak) pek çok farklı sıradışı evlilik teklifi fikri araştırıyordum.  Ve bir gün tesadüf internette gezerken lazer cihazları ilanlarına rastladım.  Firmayı ardım. Ve sadece düğünlerde, gece klüplerinde ışık Show yaptıklarını öğrendim. Ve sordum bu cihaz yazı yazabilir mi, yazarsa her yere yazabilir miyim, binalara, sokaklara, gökyüzüne, boğaz köprüsüne diye?…. Ve evet olabilir, denenebilir cevabı aldığımda, ilk denememizi gerçekleştirdik, (şu anda you tube ta sürprizperisi kanalında yüklü olan ilk yat lazer videosu vardır. ve o video da ilk deneme olduğu için yazı köprüye ters yazılmış, sonra düzeltilmiştir. Çünkü nasıl yazılacağı bilinmiyordu, sonuçta, ilk denemeydi:))

Ve kulaktan kulağa yayılarak popülaritesi her geçen gün artmıştır.

Peki Sürpriz Perisi’ne ait onlarca orijinal evlilik teklifi fikri varken, neden yat turu ve lazer gösterisi, 6 yıl geçmesine rağmen etkisini hiç yitirmedi ve neden gören, duyan herkeste mutlaka yapma  isteği uyandırdı?
1- Çok orijinal bir fikir: Daha önce hiç duyulmamış, denenmemiş bir fikir.

2- Çok etkileyici: Afiş , kuma yazmak veya el pankartı gibi tahmin edilebilir ve küçük çaplı değil. İstanbul’la simgeleşen devasa  Boğaziçi Köprüsü altına hiç beklenmediği anda boydan boya yazılan bir yazı. Hem de lazerin o güçlü, renkli, göz alıcı ışıklarıyla yazılıyor. Ve akan yazı şeklinde. Köprüye yazılan, sadece “BENİMLE EVLENİR MİSİN” veya isimler değil, bir paragraf metin çok rahat yazılıyor, beyfendiler, tüm duygu ve düşüncelerini köprü ve lazer aracılığıyla aktarıyorlar.

3- Hem romantik hem de gösterişli: Şöyle bir resim düşünün- son derece lüks bir yattasınız, gökyüzünde yıldızlar, ayın buğulu ışığı, İstanbul’un muhteşem manzarası, her iki yakası da sizi pırıl pırıl ipek bir kumaşla kaplamış gibi, sarıp sarmalamış, boğaz köprüsü tüm ihtişamıyla karşınızda, arka fonda yankılanan sizin en sevdiğiniz şarkı veya başınızda bir kemancı ve tüm İstanbul ve siz, iki kıta arasındasınız, siz kimseyi göremiyor ama yazdıklarınızı tüm İstanbul okuyor, bu aşka tüm İstanbul şahitlik ediyor….Ve tam siz diz çöküp, tek taşınızı çıkarttığınızda, etrafınızdan ışıl ışıl volkanalar patlıyor, isterseniz balonlar uçuyor, yetmez daha da derseniz, havai fişekler patlatılıyor ve daha pek çok sürprizle renklendirebiliyorsunuz.

4- Kişiye özel- Ölümsüz- masal gibi: Hikayesi sadece köprüye lazerle yazı yazmakta değil, öncesinde, sonrasında pek çok değişik sürprizle, organizasyonunuzu sadece kendinize özel kılabiliyorsunuz. İçeriğinde ki herşeyi, sizin isteklerinize göre ayarlayabiliyor, değiştirebiliyorsunuz. İlk andan itibaren her sürecin içine minik sürprizler eklenebiliyor, tüm güne bu minik sürprizler yayılabiliyor ve ne olacağına, ne zaman nerde yapılacağına tamamen siz karar veriyorsunuz.
sabah iş yerinin girişinde, evinde başlayabiliyor, durakta, arabasında, sokakta devam edebiliyor, akşam tercih ettiğiniz özel araç ve özel şoförle alınabiliyor, yatta veya istediğiniz bir restoranda akşam yemeğiniz, menü içeriğiniz, çiçeğiniz, çalınacak şarkılar, herşey, sizin için organize ediliyor ve herşey bizzat sizin tarafınızdan şekillendirilirken, etrafınızda hep size yardımcı olacak periler oluyor ve asla görünmüyorlar ve gece sonunda, her şeyi sadece siz yapmış oluyorsunuz, hiç bir yerde firma logosu, ismi olmuyor, Tek kahraman sizsiniz, bu masal sizin, siz beyaz atlı prens, sevdiğiniz, prensesiniz oluyor. Tek önemli olan size, HAYATINIZIN EN MUTLU GÜNÜNÜ YAŞATMAK. ve Kusursuzlukla, dillere destan bir evlilik teklifinizin olması…

İstanbul da teklif yapacak her erkeğin ilk aklına gelen yer zamana meydan okurcasına  Kız Kulesi’yse,  Yat turu ve lazer gösterisi de öyledir. Yıllar geçtikçe daha da yaygınlaşacak, bilinirliği daha da artacak ama bu deneyimi herkes yaşamak isteyecek, yaşamalı da açıkçası. Çünkü o büyülü anı anlatmaya gerçekten kelimeler yetersiz, sadece yaşamalısınız, evlilik teklifi için olmazsa bile, doğum günü sürprizinde veya yıldönümü veya sevgililer gününde veya yeni yıl akşamında, mutlaka, ömrünüzde, muhteşem yatla boğaz turu ve lazer gösterisi ile duygularınızı sevdiğinize aktarmak isteyeceğiniz mutlaka özel bir anınız olacaktır. ve bir kez bile olsa bu deneyimi yaşadığınızda tüm sevdiklerinize şiddetle tavsiye edeceksinizdir. gerçekten onlarında bu büyülü anları yaşamasını isteyeceksiniz….

Tekrar görüşmek üzere.
Hayatınızdan güzel sürprizler eksik olmasın…

Yat turu ve lazer gösterisi görselleri için www.surprizperisi.com veya facebook üzerinden “sürpriz evlilik teklifleri” diye arattığınızda karşınıza onlarca foto ve video çıkacaktır. Veya you tube sürprizperisi’nde…

Etiketler: , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Yorum ekle